عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي .

عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي

عكس هاي جديد سارا بيات و بيوگرافي

عكس هاي جذاب ساره بيات, پدرش و خواهرش سروين بيات + بيوگرافي و مصاحبه خواندني

ساره بيات

بيوگرافي بازيگران : بيوگرافي ساره بيات

ساره بيات بازيگر مشهور سينما و تلويزيون در ۱۵ فروردين سال ۱۳۵۱ در تهران به دنبا اومد  وي  سال ۱۳۸۰ وارد تئاتر شد و در جشنواره پليس در اولين كارش، جايزه بهترين بازيگري را به همراه ديپلم افتخار كسب كرد. بعد از اخذ مدرك بازيگري از موسسه “كارنامه” به مجموعه يك مشت پر عقاب دعوت شد و بعد از اتمام آن با فيلم سينمايي مقلد شيطان وارد سينما شد كه با بازي در اين كار نيز نامزد دريافت جايزه هم شد.  در ادامه عكس ساره بيات در كنار پدرس را مي بينيد

ساره بيات

عكس پدر ساره بيات

خواهر سارا بيات يعني شروين بيات با رضا قوچان نژاد ازدواج كرده اند

سرانجام پس از شايعات مختلف درباره خواستگاري و ازدواج رضا قوچان نژاد, مشخص شد كه رضا قوچان نژاد و سروين بيات ازدواج كرده اند.  سروين بيات خواهر ستاره سينما ساره بيات مي باشد كه با فوتباليست كشورمان رضا قوچان نژاد ازدواج كرده و مراسم ازدواج آنها نيز برگزار شده و عكس هايي از اين زوج هنري و ورزشكار نيز منتشر شده است.

خواهر ساره بيات

مراسم عروسي خواهر ساره بيات و رضا قوچان نژاد

در ادامه شما را به مصاحبه شيرين با ساره بيات دعوت ميكنم :

خانم ساره بيات درباره سوابق بازيگري‌ تان و كم‌ و كيف اين تجربه‌ها براي خود بفرماييد

از سال ۱۳۸۰ وارد تئاتر شدم و در جشنواره پليس در اولين كارم، جايزه بهترين بازيگري را به همراه ديپلم افتخار كسب كردم. بعد از اخذ مدرك بازيگري از موسسه “كارنامه” به مجموعه يك مشت پر عقاب دعوت شدم و بعد از اتمام آن با فيلم سينمايي مقلد شيطان وارد سينما شدم كه با بازي در اين كار نيز نامزد دريافت جايزه شدم. مجموعه بي‌گناهان و سريال تاريخي بانو را قبل از جدايي نادر از سيمين تجربه كردم.

به نظر مي‌رسد با مجموعه بي‌گناهان بيشتر ديده شديد. درست است؟

تا آن زمان تجربه كاري زيادي نداشتم؛ يك سريال بود و يك فيلم سينمايي كه تا چهار سال بعد هم اكران نشد. من براي تمام كارهايم و تمام عواملي كه در خدمت‌شان بودم احترام ويژه‌اي قائلم. تمام تلاشم در اين عرصه براي درست بودن است. اميدوارم توانسته باشم تأثيرم را در تمام كارهايم گذاشته باشم كه البته بي‌گناهان نيز جزو كارهايي است كه بازي در آن را دوست داشتم و اميدوارم در اجراي آن موفق بوده باشم.

ساره بيات

خانم ساره بيات چگونه براي نقش راضيه در جدايي نادر از سيمين انتخاب شديد؟

مثل ساير بازيگران به دفتر آقاي فرهادي رفتم. ايشان تست‌هاي فراواني را انجام دادند، مدت بسياري تمرين كرديم و در نهايت به پيشنهاد خانم بخت‌آور و با لطف خدا از ميان تعداد زيادي از دوستان توسط آقاي فرهادي براي اين نقش انتخاب شدم.

شناخت‌تان از راضيه بر پايه چه روشي بود؟

دنياي كار با آقاي فرهادي دنياي شگفت‌انگيزي است و البته متفاوت. در كار با ايشان آن‌قدر تجربيات متعدد و هيجان‌انگيز وجود دارد كه خود را فراموش مي‌كني. اين‌كه با چه روشي وارد شوي، چيزي است كه ايشان قبل از فيلم‌برداري با تمرين‌هاي متعدد تو را به اندازه كافي به آن شخصيت نزديك مي‌كند و تو خودِ نقش مي‌شوي. بين تو و شخصيت داستان راه زيادي وجود دارد كه ايشان به تبديل اين فرآيند به تو كمك مي‌كنند و تو را از خود و از هر چه تا حالا بودي جدا مي‌سازند. من نيز براي اين نقش مابه‌ازاي بيروني داشتم و سعي مي‌كردم براي بعضي از حركات حسي و فيزيكي از قشر مشابه راضيه استفاده كنم. از آن‌چه در جامعه بسيار ديده بودم بايد به لحاظ رفتاري الگوبرداري مي‌كردم.

يكي از شخصيت‌هاي محوري فيلم، راضيه است كه در پيشبرد داستان نقش اساسي دارد. نقشي كه به بازيگرش مجال مي‌دهد كه بازي پرنكته و پر از جزئياتي را ايفا كند. براي درآمدن اين جزئيات، چه كرديد؟

قبل از شروع فيلم‌برداري براي پرداختن به شخصيت داستان خيلي كار داري و راهي كه در مقابل توست، راه دشواري‌ست كه اگر به آن‌چه ايشان مي‌گويند توجه داشت باشي، بخش اعظمي از كارت آسان مي‌شود. به عنوان مثال خواندن قرآن در مسجد يا خواندن نماز جماعت جزو تمرين‌هايي بود كه توسط ايشان از من خواسته شده بود. همچنين رفتن به محله‌هاي پايين شهر، سوار شدن به مترو، اتوبوس و ساير وسايل نقليه و استفاده نكردن از خودروي شخصي. من در طول اين تمام تمرين‌ها با لباس و چادر و كفش راضيه حضور پيدا مي‌كردم. تمام زيورآلات از جمله ساعت و دستبند و انگشتر، البته به‌جز انگشتري كه براي راضيه توافق كرده بوديم از دستانم باز شد. حتي خاطرم است روزها درون كيفم را خالي از پول مي‌گذاشتم تا توان خريد هيچ‌چيز را نداشته باشم. چيزهايي كه دوست داشتم بايد نمي‌خريدم تا از حالِ راضيه باخبر مي‌شدم.

ساره بيات

خانم بيات متوسط برداشت پلان‌هاي بازي‌تان چند بود؟

در طول كار آن‌قدر مسئوليت‌هاي سنگين داشتم و آن‌قدر بايد كارهاي زياد و مهمي انجام مي‌دادم كه هرگز به تعداد برداشت‌ها توجهي نداشتم. من در فضايي كه آقاي فرهادي به وجود آورده بود زندگي مي‌كردم. دوربين در زندگيِ من با من همراه بود. اصلاً متوجه تعدد و تكرار برداشت‌ها نبودم.

با توجه به دوربين عمدتا متحرك و روي دست، تداوم حسي پلان‌ها را چگونه حفظ كرديد؟

حفظ راكوردها و تداوم حسي جزو وظايف يك بازيگر محسوب مي‌شود. اين تنها كاري است كه مي‌شود كرد. ما قبل از گرفتن پلان‌ها تمام سكانس را تمرين مي‌كرديم. بايد در طول تمرين همه‌چيز را به ذهن مي‌سپردم، در واقع كل سكانس را. از دستياران آقاي فرهادي كمك مي‌خواستم تا حركاتم را كنترل كنند. حركات در طول سكانس كاملاً كنترل‌شده بود. ميزان تمرين‌ها آن‌قدر زياد بود كه همه‌چيز ملكه ذهنم مي‌شد. در طول تمرين‌ها ايشان به نكات فراواني اشاره مي‌كردند كه حفظ راكورد، كم‌ترين آن بود.

ساره بيات

خانم ساره بيات تعريف‌تان از تكنيك در بازيگري چيست؟

بهره‌گيري از چارچوب‌هاي به اثبات رسيده فن بازيگري، رعايت اصول بازيگري، بدعت و نوآوري، خلاقيت، درك صحيح از شخصيت داستان، ايجاد فضاي مناسب براي حل شدن در نقش و آموخته‌هاي ما. حتي به نظرم كار روي بدن، بيان و رفتار صحيح در طول كار، تمام اين‌ها مي‌توانند براي بازيگر تكنيك محسوب شود كه البته تعداد اين تكنيك‌ها به اندازه روزهاي تجربه بازيگري‌ام هستند.

صحنه‌هاي پاياني دعواي حجت و راضيه در آشپزخانه از جمله صحنه‌هاي پرتنش فيلم است كه ديگر از قالب آرام قبلي بيرون مي‌آييد. اين، منافاتي با شخصيت طراحي‌شده از سوي شما نداشت؟

راضيه انسان بود، انسان هم چندبعدي است و داراي احساسات متفاوت و داراي حالت‌هاي متعدد. انسان هميشه يكسان نيست. او به‌شدت مدافع حق پايمال‌شده‌اش بود. او در صحنه دعوا با نادر ايستاد و مقاومت كرد تا حقش را بگيرد. زماني كه به حكم شرع نگذاشت تا دست نامحرم بنا به اعتقاداتش با او برخورد كند، فرياد كشيد. زماني كه در اتوبوس از پا افتاد، خستگي‌اش را پنهان نكرد. اين رفتار در تعامل با راضيه بود، نه در تقابل با او.

نظرتان درباره بازيگران مقابل‌تان در اين فيلم چيست؟

شايد حتي نشود گفت بازيگران مقابل. آن‌ها در مقابل من نبودند، در كنار من بودند. متحد بوديم و وفادار به نقش. همه از همه بوديم، يك‌دست و هم‌عهد و پيمان. از تمام نكاتي كه در كنارشان آموختم، سپاسگزارم.

فكر مي‌كرديد بازي‌تان اين‌قدر مورد توجه قرار بگيرد؟

بله، به‌جرأت، چون به خلق اثر ايمان داشتم و خودم را نيز به‌درستي مي‌شناختم.

ساره بيات

نظرتان درباره جايزه خرس نقره‌اي جشنواره برلين چيست؟

من از لحظه‌اي كه توسط آقاي فرهادي براي اين نقش انتخاب شدم، جايزه‌ام را دريافت كردم. هرگز به فكر اين‌كه در آينده قرار است چه اتفاقاتي بيفتد يا چه جايزه‌اي دريافت كنم نبودم. عطش آموختن از او آن‌قدر در من زياد بود كه فرصتي براي افكار ديگر نبود. متمركز به نقش بودم و آن‌چه او مي‌گفت، اما از اين‌كه اين رسالت را داشتم كه به نمايندگي از كشورم براي خاكم هديه‌اي به ارمغان بياورم، از خداوند سپاسگذارم و قدردان.

استقبال مطبوعات و تماشاگران در آلمان چگونه بود؟

فوق‌العاده و غيرقابل باور. گويي در شهر هيچ اتفاقي به‌جز جدايي نادر از سيمين نيفتاده بود. مطبوعات و مخاطبان در اطراف ما از هيچ‌چيز جز عشق به اين كار سخن نگفتند. عكس‌هاي مراسم افتتاحيه بر روي جلد اكثر نشريات چاپ شده بود و استقبال باشكوهي كه از فيلم شد و همچنين تشويق‌هاي طولاني‌مدت آن‌ها حيرت‌آور بود. هيچ‌كس بعد از اتمام كار سر از پا نمي‌شناخت و دنيا كار را تشويق كرد، چرا كه مخاطبان و هيأت داوران از سراسر دنيا به آن‌جا آمده بودند و بزرگاني كه در عرصه سينما از نام‌آوران بودند متحير بودند. ديگر من چه بگويم؟

ساره بيات

و حرف آخر ساره بيات ؟

از خدا ممنونم، از فرهاديِ بزرگ و از اعتمادش به من ممنوم. مرا در آزمون بزرگي قرار داد. از حمايت خانواده مهربانم سپاسگزارم و از تمامي هنرمندان فرهيخته و دست‌اندركاران اين پروژه قدرداني مي‌كنم. اميدوارم در آينده بتوانم منشاء خدمات مفيدتري باشم.

ساره بيات

فيلم‌شناسي ساره بيات

سينما

جدايي نادر از سيمين (۱۳۸۹) مهمترين فيلم ساره بيات
مقلد شيطان (۱۳۸۵)

تلويزيون

يك مشت پر عقاب (۱۳۸۶-۱۳۸۴)
بي‌گناهان
بانو
مرگ يك شاعر
ريسمان سبز
تباهي
ترانه پائيزي
شيفت شب

ساره بيات

جوايز ساره بيات

خرس نقره‌اي بهترين بازيگر زن بطور مشترك با ليلا حاتمي و سارينا فرهادي از جشنواره فيلم برلين (۲۰۱۰) براي جدايي نادر از سيمين

ديپلم افتخار بهترين بازيگر مكمل زن از بيست و نهمين جشنواره فيلم فجر براي

ساره بيات

ساره بيات نوشت :

با سپاس فراوان از ضيافت شب يلداي مجله معتبرِ چلچراغ كه از نگاه خوانندگان شريف اين نشريه نشان بهترين بازيگر زن سال رو دريافت كردم. براى دلهايتان ايمان،عشق و نور را آرزو دارم ساره بيات . عكس از احسان جابري بسيار عزيز

ساره بيات

عكس هاي جذاب ساره بيات بازيگر مشهور سينما و تلويزيون

ساره بيات

عكس هاي جديد ساره بيات

ساره بيات

فرش قرمز فيلم محمد رسول الله جشنواره مونترال كانادا مينا ساداتي ،مهدي پاكدل ، عليرضا شجاع نوري ، ساره بيات عكس از مسعود پاكدل

  ساره بيات

مدل مانتو ساره بيات

ساره بيات

ساره بيات :

آدم هاي ساده را بي هيچ دليلي دوست دارم آدم هايي كه خودشان هستند و نقش بازي نميكنند سادگي شيك ترين ژست دنياست

ساره بيات

عكس پدر ساره بيات

   ساره بيات

ساره بيات با انتشار عكس بالا نوشت :

ديشب كاخ مردمى جشنواره ( پرديس ملت ) اكران فيلم سينمايي “بيست و يك روز بعد ” ساخته سيدمحمدرضا خردمندان

ساره بيات

ساره بيات :

اينم از اولين برف امسال در ولنجك تهران

  ساره بيات

ساره بيات تماشاگر بازي پرسپوليس در استاديوم ابوظبي

ساره بيات

عكس ساره بيات در كنار مهناز افشار در رستوران انار مهمانى خصوصي سريال عاشقانه

ساره بيات

ساره بيات با انتشار اين عكس نوشت :

وقتى سر صحنه فيلمبردارى هستى ، و يه موجود مهربون ،بي توقع بهت محبت ميكنه ! عكس از بهاره كيان افشار نازنين

ساره بيات

بيوگرافي سارا بيات, عكس هاي جديد و جذاب سارا بيات


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۴۰:۴۱ توسط:عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي موضوع: تينا وب مرجع سرگرمي, عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك و جوك

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :