بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
اخبار پزشکی سلامت
 عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي .

عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي

اتفاق بي سابقه و جالب در مراسم اسكار ۲۰۱۷ + عكس

اتفاق بي سابقه و جالب در مراسم اسكار ۲۰۱۷ + عكس

اخبار بازيگران و سينما : در پايان اسكار ۲۰۱۷، نام بهترين فيلم به اشتباه لا لا لند خوانده شد درحالي كه فيلم “مونلايت” برنده‌ي جايزه شده بود.

اتفاق بي سابقه در مراسم اسكار + عكس

اتفاق بي سابقه در مراسم اسكار ۲۰۱۷

به گزارش فراديد، دقايقي پيش اسكار ۲۰۱۷ به پايان رسيد و علاوه بر برنده شدن فيلم فروشنده اصغر فرهادي در بخش بهترين فيلم خارجي، مراسم اسكار امسال با اتفاق بزرگي نيز همراه بود كه در تاريخ هشتاد و نه ساله‌ي اين مراسم كم سابقه بوده است. وارن بيتي و في داناوي، بازيگران فيلم كلاسيك «باني و كلايد» روي صحنه آمدند تا نام بهترين فيلم را اعلام كنند. بيتي پس از باز كردن پاكت، چند ثانيه‌اي به آن خيره ماند و بعد از كمي تاخير نام فيلم La La Land را به عنوان بهترين فيلم سال ۲۰۱۶ اعلام كرد. پس از آن كه تهيه‌كننده و دست‌اندركاران فيلم لا لا لند روي صحنه آمدند و مشغول سخنراني شدند، يكي از عوامل مراسم پاكت ديگري را آورد و جردن هاروويتز، تهيه‌كننده‌ي لا لا لند اعلام كرد كه اشتباهي رخ داده و فيلم مهتاب جايزه‌ي اسكار بهترين فيلم را برده است.

اتفاق بي سابقه در مراسم اسكار + عكس

قضيه از اين قرار بود كه وارن بيتي به اشتباه پاكت جايزه‌ي بهترين بازيگر نقش اول زن را باز كرده بود و با ديدن نام اما استون، حدس زد كه اسكار بهترين فيلم نيز به لا لا لند مي‌رسد.

ظاهراً‌ اين پاكت دو بار چاپ شده بود و پاكت اصلي را به بيتي نداده بودند. جيمي كيمل به عنوان مجري مراسم نيز بابت اين اتفاق عذرخواهي كرد و به شوخي گفت از فردا به برنامه‌ي تلويزيوني هميشگي‌اش مي‌رود و ديگر هيچوقت به اسكار باز نمي‌گردد.

اتفاق بي سابقه در مراسم اسكار + عكس

گالري عكس هاي گرفته شده از مراسم اسكار سال ۲۰۱۷

اتفاق بي سابقه در مراسم اسكار + عكس

پارلين

اخبار سينما و تلويزيون و بازيگران : اتفاق بي سابقه در مراسم اسكار ۲۰۱۷ + عكس

منبع : اتفاق بي سابقه در مراسم اسكار 2017

http://parlin.ir/something-unheard-of-at-the-oscars-photos.html


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ساعت: ۰۸:۲۵:۱۶ توسط:عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي موضوع: تينا وب مرجع سرگرمي, عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك و جوك