بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
اخبار پزشکی سلامت
 عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي .

عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي

فال روزانه تولد پنج شنبه 21 ارديبهشت 96

فال و طالع بيني روزانه تولد, فال روزانه تولد پنج شنبه 21 ارديبهشت 96

فال و طالع بيني روزانه تولد پنج شنبه 21 ارديبهشت ماه سال 1396, فال روز تولد شما

فال روز تولد : چند كلمه براي آنهايي كه امروز تولدشان است

دوست عزيزي كه 21 ارديبهشت به دنيا آمده اي، تولدت مبارك! امسال شما مثل هميشه اين قدرت را خواهيد داشت كه خودتان را با تغييرات و شرايط جديدي كه در برابرتان قرار مي گيرند مطابقت دهيد و اين موضوع كمك بسيار زيادي در راه رسيدن به اهدافتان به شما خواهد كرد. شما براي رسيدن به اهدافتان برنامه مشخصي را در سر داريد و براي عملي كردن آن هر كاري كه از دستتان بربيايد را انجام خواهيد داد. امسال برخي بحث هايي كه با اعضاي خانواده و يا شريك زندگيتان خواهيد داشت ممكن است به طور موقت باعث ناراحتي و تلخكامي شما شوند، اما در نهايت باعث شناخته شدن مشكلات و از بين رفتن آنها خواهند شد. پيش از شروع هر پروژه جديدي از اين كه تمام جوانب را سنجيده و خطرات و مشكلات احتمالي را در نظر گرفته ايد اطمينان حاصل كنيد. به نفعتان است با احتياط بيشتري پيش برويد، در غير اين صورت در حرفه خود با مشكلاتي مواجه خواهيد بود. در طول سال يادتان باشد كه به افراد نيازمند و تهيدست كمك كنيد، اين كار علاوه بر اين كه درد و مشكلات آنها را برطرف خواهد كرد، شانس و انرژي مثبت را هم به شما هديه خواهد نمود. اولين ماه از فصل زمستان از لحاظ مادي پيشرفت هاي زيادي را براي شما به همراه خواهد داشت.

فال روزانه براي متولدين فروردين

امروز ديداري گيج كننده با يكي از دوستان و يا همكارانتان خواهيد داشت. او براي مشورت به نزد شما آمده اما نسبت به بيان دقيق مشكلش اكراه دارد و تلاش براي كمك به اين شخص، در حالي كه فقط نيمي از ماجرا را مي دانيد، به نظرتان به چيزي مثل علم غيب و يا معجزه نياز دارد. كمي صبور باشيد و با ملايمت و البته كمي سياست جزئيات اين موضوع را از دهانش بيرون بكشيد تا بتوانيد بهترين راهنمايي هاي ممكن را به او بدهيد، اما اگر ديديد تمايلي به صحبت كردن در اين باره ندارد كلا بحث را عوض كرده و بيخيال كمك كردن به او داريد. البته اين را هم فراموش نكنيد كه امروز كارهايي مهمتر ازمشاوره دادن به ديگران هم داريد كه نبايد پشت گوش انداخته شوند.

فال روزانه براي متولدين ارديبهشت

شما انرژي و قدرت بسياري را در وجود خود احساس مي كنيد و دلتان مي خواهد اين قدرت خود را به كار گرفته و با استفاده از فرا رسيدن تعطيلات آخر هفته در خانه تان تحولي جدي ايجاد كرده و كارهايي كه مدت ها قرار بوده انجام شوند اما فقط روي هم انبار شده بودند را به انجام برسانيد. با شروع كارهاي پيش پا افتاده مثل مرتب كردن كمدها و اتاق ها و سر و سامان دادن به آشپزخانه شروع كنيد. در شرايط فعلي اين كارها از اولويت بيشتري برخوردار هستند، به ويژه اين كه هر لحظه ممكن است مهمان ناخوانده اي از راه رسيده و شما را غافلگير كند. كارهاي امروز شايد شروع خوبي براي يك آخر هفته ايده آل نباشند، اما در پايان با ديدن نظم و نظافت خانه حس بسيار خوبي خواهيد داشت.

فال روزانه براي متولدين خرداد

امروز اگر وقتي را براي مطالعه در نظر بگيريد به احتمال زياد با چيزي روبرو خواهيد شد كه مي تواند اثرات جدي و عميقي روي شما داشته باشد و حتي زندگيتان را نيز تحت تأثير قرار دهد. همچنين امروز بايد توجه ويژه اي به خواب هايي كه شب گذشته ديده ايد داشته باشيد. اگر اين خواب ها از آن دسته روياهايي هستند كه مدام تكرار مي شوند به احتمال زياد از ضمير ناخودآگاهتان ريشه دارند و با كمي فكر كردن به آنها خواهيد توانست معنا و مفهومشان را پيدا كنيد. اگر مطالعه امروزتان دراين زمينه باشد نتايج فوق العاده اي از آن به دست خواهيد گرفت و به نكاتي در مورد خود پي خواهيد برد كه تا كنون هيچ گونه آگاهي نسبت به آنها نداشته ايد.

فال روزانه براي متولدين تير

امروز وقت گذراندن با آنهايي كه دوستشان داريد از نظر شما بهترين كاري است كه مي توانيد انجام دهيد. از همسر و فرزندانتان بخواهيد كه همراه با شما در خانه بمانند و به جاي اين كه هر كسي در اتاق خودش قايم شود دور هم جمع شده و با بازي هاي گروهي، تماشاي يك فيلم خانوادگي و يا پختن يك غذاي خوشمزه به صورت اشتراكي لذت ببريد. در پايان همه شما از اين كه چقدر خوش گذرانده ايد تعجب خواهيد كرد! فعاليت هاي اجتماعي را براي فردا گذاشته و امروز را تا مي توانيد در خانه بمانيد و به خانواده و همچنين كارهاي خانه رسيدگي كنيد. اگر چيزي به تعميرات نياز دارد و شما توانايي انجام اين كار را داريد همين حالا دست به كار شويد.

فال روزانه براي متولدين مرداد

امروز خواندن يك مقاله و يا تماشاي يك برنامه تلويزيوني ذهنتان را به شدت درگير خود خواهد كرد و فكرتان را هر لحظه به سويي خواهد برد. در نهايت به احتمال خيلي زياد شما به برخي از علايق خود پي خواهيد برد كه تا به حال برايتان ناشناس بوده اند. به اين كشف جديد خود اهميت داده و اگر فكر مي كنيد كه اين علايق واقعي هستند و فقط به طور گذران تحت تأثير ديده ها خوانده هايتان قرار نگرفته ايد حتما آنها را دنبال كنيد. امروز روابط عاطفي شما بسيار گرم، صميمانه و همراه با يكدلي خواهند بود، نهايت استفاده را از اين وضعيت ببريد. حتي اگر ترديدي نسبت به عشقتان داريد، كنار گذاشتن اين ترديدها و نگراني ها رابطه تان را محكمتر خواهد ساخت.

فال روزانه براي متولدين شهريور

اگر براي مدتي در فكر شروع يك كار هنري بوده ايد امروز روزي فوق العاده براي اين كار خواهد بود، به بازار رفته و وسايل لازم براي آن را تهيه كنيد و با بهانه هاي مسخره مثل اين كه من استعداد اين كار را ندارم بيشتر از اين انجام اين كار را به تعويق نيندازيد. شما هم به اندازه همه و شايد خيلي بيشتز از خيلي ها استعداد داريد؛ گذشته از آن، هر كاري را با تمرين و ممارست مي شود به بهترين نحو ممكن ياد گرفته و انجام داد. كافي است دست به كار شده و در كنار ساير افرادي كه در اين زمينه فعاليت دارند قرار بگيريد. سعي نكنيد كسي كه دوست داريد را تحت فشار قرار دهيد، چرا كه اين كار تنها باعث ايجاد حساسيت و عصباني شدن او خواهد شد و بجاي عشق تخم نفرت را در دل او خواهد كاشت.

فال روزانه براي متولدين مهر

امروز شما در حين تميز كردن خانه مانند آنهايي هستيد كه مشكل تمركز دارند و حواسشان به كارهايي كه انجام مي دهند نيست. مثلا همه جا را جاروبرقي مي زنيد، و تي مي كشيد، اما گردگيري را فراموش مي كنيد. سعي كنيد حواستان را به كارتان بدهيد و به جاي تمركز روي مشكلات و گرفتاري هايتان روي كارتان متمركز شويد تا علاوه بر انجام كارتان به صورت كامل و مناسب، خيلي از اين افكار آزار دهنده را هم فراموش كنيد. امروز يكي از آن فرصت هاي تكرار نشدني را براي عميق تر كردن رابطه عاطفيتان با استفاده از جذابيت و زيركي خود خواهيد داشت. ولي شوخي هاي بيش از حدي كه براي مخفي كردن حس نگرانيتان مي كنيد تنها باعث بدتر شدن اوضاعتان خواهد شد.

فال روزانه براي متولدين آبان

امروز ممكن است مجبور باشيد كمي بيشتر از هميشه از خودگذشتگي كنيد. شايد كمي به خاطر مسئوليت هاي زيادي كه به عهده تان گذشاته شده اند و انتظاراتي كه از شما مي روند غرغر كنيد، اما در نهايت آنچه به عهده تان است را خيلي خوب به انجام خواهيد رساند. در واقع ممكن است در كمال تعجب ببينيد كه نتيجه خيلي بهتر از ميزان تلاشي شده است كه شما براي آن كرده ايد! اگر برايتان امكان پذير بود امروز به ديدن خانه سالمندان و يا كودكان بي سرپرست برويد. اين كار علاوه بر اين كه آنها را خوشحال خواهد كرد، بلكه علاوه بر حس خوبي كه به شما خواهد بخشيد، باعث خواهد شد قدر داشته هايتان را بيشتر بدانيد.

فال روزانه براي متولدين آذر

امروز ممكن است تماس، پيام و يا ايميلي دريافت نيد كه شما را به تقلا خواهد انداخت. شما ناگهان به اين موضوع پي خواهيد برد كه تا چه حد به يكي از اهداف بلند مدت خود نزديك شده ايد و تمام انرژيتان را براي به سرانجام رساندن آن يك جا جمع خواهيد كرد. حالا كه اينقدر به اين هدفتان نزديك شده ايد شايد حتي در حين كار به فكر هدف بزرگ بعديتان باشيد و اين موضوع به شما انگيزه بيشتري براي رسيدن به مقصد خواهد بخشيد. «هميشه به سوي جلو» شعار هميشگي شماست! اگر احساس مي كنيد رابطه عاطفيتان رو به افول است كمي براي حفظ آن تلاش كنيد و سعي كنيد در مورد مشكلاتتان حرف بزنيد، مطمئن باشيد بي نتيجه نخواهد بود.

فال روزانه براي متولدين دي

شايد اين روش مورد علاقه شما براي گذراندن تعطيلات آخر هفته نباشد، اما امروز زمان خيلي خوبي براي انجام كارهاي بسياري كه در خانه روي هم انبار شده اند خواهد بود. در طول هفته كارهاي زيادي كه براي انجام دادن داشته ايد وقتي براي رسيدن به نظافت و تميزي منزل برايتان باقي نگذاشته اند و امروز بايد به اين اوضاع آشفته سر و سامان بدهيد. همه روزنامه ها و مجله هاي تاريخ گذشته را دور بيندازيد، شما هر چقدر از آنها كه مي خواسته ايد بخوانيد را خوانده ايد، پس دور خودتان بيش از اين آشغال جمع نكنيد. امروز شايد براي اجتناب از ايجاد تنش در رابطه تان سعي در كتمان احساسات خود داشته باشيد، ولي گفتن آنها بسيار موثرتر خواهد بود.

فال روزانه براي متولدين بهمن

شما از آن دسته آدم هايي هستيد كه به وقت گذاشتن براي خانه تان و رسيدگي كردن به آن اهميت ويژه اي مي دهيد و به كارهاي روزمره دقت و توجه زيادي داريد و هر كدام را سر وقتش انجام مي دهيد، اما امروز برخي كارها در خانه بايد انجام شوند كه شايد شما هم زياد حوصله نداشته باشيد و ترجيح بدهيد روز تعطيلتان را با خواند مجله ها و تماشاي فيلم هاي مورد علاقه تان بگذرانيد. خيالتان راحت باشد، با كمي برنامه ريزي و حفظ تعادل در كار و استراحت، وقت كافي براي پرداختن به همه اينها خواهيد داشت. بين انجام كارهاي مختلف به خودتان استراحت بدهيد تا ناگهان ببينيد بي آن كه خسته شده باشيد همه جا تميز و مرتب است.

فال روزانه براي متولدين اسفند

شما اهل كتاب و مطالعه هستيد و امروز در حين مطالعه با ايده هاي جديدي روبرو خواهيد شد كه به پرورش ايده هايي كه از قبل داشته ايد كمك خواهند كرد، خواه اين ايده ها كاري باشند يا هنري و يا هم در رابطه با مسائل معنوي باشند. فكرهايي كه پس از مطالعه به ذهنتان خطور مي كنند را يك جايي يادداشت كنيد، به احتمال زياد دير يا زود به كارتان خواهند آمد. امروز شما آمادگي كامل داريد تا بي آن كه نگران نتيجه رفتارتان باشيد در زمينه روابط عاطفي دست به ريسكي بزرگ بزنيد و احساساتي كه در دل داريد را با شجاعت تمام به زبان بياوريد. ولي متأسفانه به نظر مي رسد كه طرف مقابلتان برنامه اي كاملا متفاوت دارد و اصلا حواسش به اين چيزها نيست.

فال روزانه تولد پنج شنبه 21 ارديبهشت 96

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۲۱:۴۱ توسط:عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي موضوع: تينا وب مرجع سرگرمي, عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك و جوك

عكس هاي جذاب روناك يونسي و همسرس محسن ميري

بيوگرافي بازيگران : عكس هاي جذاب روناك يونسي و همسرس محسن ميري

بيوگرافي روناك يونسي

روناك يونسي بازيگر مشهور سينما و تلويزيون در نهم دي ماه سال 1359 در تهران متولد شد رشته دبيرستان روناك يونسي گرافيك بوده و در دانشگاه طراحي صنعتي خونده و مدركشو از دانشكده هنر و معماري گرفته است روناك يونسي مثل همه دخترهاي ايراني، عاشق خانواده‌اش است و عاشقانه به پدر و مادرش عشق مي‌ورزد،

خانم روناك يونسي مي‌گويد: «موفقيت‌هايم را مديون راهنمايي‌هاي درست پدرم هستم.» مادر روناك، فرهنگي است و مدير دبيرستان دخترانه مي‌باشد، خانواده يونسي چهار فرزند دختر دارند، كه روناك فرزند اول اين خانواده است، او سه خواهر كوچكتر از خودش دارد كه همگي آنان تحصيلات دانشگاهي دارند.

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

دوران كودكي روناك يونسي

روناك يونسي خاطرات زيادي از دوران كودكي خود ندارد، به جز اينكه بسيار شيطون بوده و خرابكاري زياد مي‌كرده، اما از آنجا كه مادرش شاغل بود، مراقبت از خواهرانش را هميشه برعهده داشته به همين دليل از كودكي شخصيت استقلال‌طلبي در او به خوبي نمايان بوده ضمن اينكه خانه‌داري و آشپزي را از همان روزهاي نوجواني به خوبي فراگرفته است.

او با اينكه شيطون و پر شر و شور بوده اما بچه درسخواني هم بود. معمولا بابت يك موضوع، جلوي دفتر دبيرستان مي‌ايستاد، اما چون شاگرد زرنگ بوده، از خطايش چشم‌پوشي مي‌كردند. مي‌گويد: به خاطر تقلبي كه در امتحان به دوستم رسانده بودم، سه روز اخراج شدم و نمره‌ام صفر شد.

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

دوران دانشگاهي روناك يونسي :

روناك يونسي به محض اينكه ديپلمش را گرفت، وارد دانشگاه نشد، بلكه وقفه‌اي در آن به وجود آمد، چرا كه در مدرسه به تدريس نقاشي و خطاطي مي‌پرداخت تا اينكه سرانجام تصميم گرفت دانشجو شود و در رشته مهندسي طراحي صنعتي پذيرفته شد. هنر را كماكان دنبال مي‌كرد، فيلم مي‌ديد، تلويزيون تماشا مي‌كرد و... تا اينكه يك روز يكي از دوستانش كه از علاقه او به هنر آگاه بود، به او پيشنهاد كرد كه براي بازي در يك فيلم سينمايي تست بدهد و ابتدا عكسش را به گروه سازنده نشان بدهد، اما او نسبت به اين كار بي‌ميل بود و نااميد... «تصور نمي‌كردم، اتفاقي بيفتد، اما برخلاف انتظار، فرداي همان روز تماس گرفتند و از من دعوت كردند كه به دفتر فيلمسازي بروم، آنجا بود كه براي اولين بار قاسم جعفري را ديدم.»

عكس هاي روناك يونسي

روناك يونسي به آنجا رفت و به دورخواني مشغول شد در پايان دورخواني گروهي، همان روز انتخاب شد، برايش باوركردني نبود، مراحل پيش توليد به سرعت سپري شد و او حالا مي‌دانست كه بايد در فيلم «گرگ و ميش» به كارگرداني قاسم جعفري بازي كند. اين اولين تجربه هنري او بود. تجربه‌اي كه خيلي غيرمنتظره پيش آمد... بازي در يك فيلم سينمايي ساخته يك كارگردان مطرح آن هم در نقش اصلي. نكته مهم در مورد اين بازيگر بااستعداد اين است كه تحصيلات و آموزش بازيگري ندارد، اما بازيگري را به صورت تجربي آموخته و حتي به كلاس‌هاي بازيگري هم نرفته است، اما سعي كرده در كار هميشه با چشماني باز و گوش‌هايي شنوا، عمل كند و از تجارب پيشكسوت‌ها بهره بگيرد. همين امر باعث شد تا در سريال رستگاران، براي حضور در نقش خجسته، انتخاب اول باشد.

عكس هاي روناك يونسي

اولين سريال تلويزيوني روناك يونسي

خانم روناك يونسي پس از حضور در فيلم سينمايي گرگ و ميش در چند فيلم تلويزيوني هم بازي كرد، تا اينكه رسيد به سريال «گل‌هاي گرمسيري» كه در نقش مرضيه ايفاي نقش كرد، در آن سريال هم او مقابل آتيلا پسياني بازي كرد، پسياني در آن مجموعه در نقش پدر شوهرش را بازي كرد، بازي خوب او باعث شد تا نگاه‌ها به سمت او معطوف شود تا جايي كه «يونسي» هم‌اكنون، بازيگري را مهم‌ترين دغدغه‌اش مي‌داند. او تشنه تجربه كردن نقش‌هاي متفاوت است و دوست دارد با كارگردان‌هاي مختلف همكاري كند و به دانسته‌هاي خود بيفزايد.

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

دل‌ مشغولي‌ هاي خانم روناك يونسي

«روناك يونسي» مثل هر بانوي ايراني به كار در خانه علاقه دارد، آشپزي خوبي دارد و از دوران نوجواني آن را جدي مي‌گرفته است، فيلم ديدن و مطالعه و شعر خواندن را خيلي دوست دارد، مي‌گويد؛ خواندن اشعار حافظ به من آرامش مي‌دهد.از نوجواني به ورزش علاقه داشته و شنا و بسكتبال را تقريبا به شكل حرفه‌اي ادامه داده... اصولا به ورزش‌هايي كه پاي توپ، وسط است را به ورزش‌هاي ديگر ترجيح مي‌دهد و از آن به عنوان بهترين تفريح ياد مي‌كند. به موسيقي سنتي علاقه دارد و ساز موردعلاقه‌اش سنتور است، به صداي شهرام ناظري علاقه دارد .

از داستان ازدواج تان با محسن ميري براي مان بگوييد

روناك يونسي : ما در سريال سقوط آزاد با يكديگر همكاري داشتيم كه همانجا با هم آشنا شديم. اين آشنايي تبديل به آشنايي خانوادگي و در نهايت ازدواج ما شد. حدود دو سال پيش هم زندگي مشترك مان را آغاز كرديم.

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

عكس همسر روناك يونسي

آنقدر از زندگي مشترك راضي هستيد كه به دوستان تان پيشنهاد كنيد ازدواج كنند؟

خدا را شكر من از زندگي ام راضي ام، اما ازدواج، مقوله اي نيست كه توصيه شود، بلكه بايد براي افراد پيش بيايد. پيشنهاد من اين است كه اگر كسي در زندگي شما هست كه از نظر فكر، اعتقاد و ديدگاه به شما نزديك است، خيلي زيباتر است كه با هم ازدواج كنيد. در ازدواج آرامشي است كه در هيچ رابطه اي وجود ندارد.

روناك يونسي بعد از گذشت دو سال از آغاز زندگي مشترك احساس خوشبختي مي كند؟

بله، همسر مهربان و خوبي دارم كه كاملاً مرا درك مي كند و يك پسر كوچولوي ناز دارم كه به اندازه دنيا دوستش دارم. اين يعني تمام خوشبختي.

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

همسر روناك يونسي

بازيگران خانم مي ترسند، مادر شدن به فعاليت شان در سينما و تلويزيون لطمه بزند. شما از اين موضوع نترسيديد؟

كار در زندگي انسان نقش مهمي دارد و جزو اولويت هاست، اما به نظر من، زندگي شخصي براي هر انساني در اولويت است. براي هر خانمي، در يك سن مشخص، مادر شدن خيلي مهم است و در روحيه اش اثر مثبت مي گذارد. من تصميم خودم را گرفته بودم و دوست داشتم مادر شوم، خدا هم اين لطف را در حق من انجام داد و مهرسام را به من بخشيد. شايد مادر شدن يك مقدار مشغله هاي انسان را زياد مي كند، اما اين مشغله ها آنقدر شيرين و دوست داشتني است كه ناراحت كننده نيست.

«مهرسام» براي من، محدوديتي ايجاد نكرده كه به كارم لطمه بزند، اما حس مادر بودن آنقدر شيرين است، كه اگر محدوديتي برايم ايجاد مي شد، باز هم، مهم نبود. بايد به اين موضوع اشاره كنم كه مهرسام براي من از هر كاري مهم تر است و اگر قرار باشد بين كارم و پسرم يكي را انتخاب كنم، قطعا «مهرسام» را ترجيح خواهم داد.

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

مهرسام يعني چي؟

اين اسم به معناي «پسر خورشيد» است. مهرسام مهرماه به دنيا آمد و از آنجايي كه دوست داشتم يك اسم ايراني براي پسرم انتخاب كنم، اين اسم را انتخاب كرديم. از طرف ديگر اين اسم با فاميلي اش يعني «ميري» هم تناسب دارد.

از همسرتان براي مان بگوييد. فكر مي كنم آقاي ميري يكي از افراد باسابقه در زمينه مدلينگ هستند، اينطور نيست؟

محسن يكي از قديمي ترين كساني است كه در عرصه مدلينگ فعاليت داشته و دارد. دعوتنامه هاي زيادي هم براي فعاليت در خارج از كشور به دستش رسيده، اما هميشه دوست داشته در كشور خودش كار كند. متاسفانه چون بحث مدلينگ در ايران جامع و تعريف شده نيست، با مشكلاتي هم روبه رو بود، كه خوشبختانه، اسفند سال گذشته، ايشان به همراه چندتن از همكاران شان در تالار وحدت به صورت رسمي برنامه اجرا كردند. البته ايشان به جز موضوع مدلينگ، مربي تغذيه و بدنسازي نيز هست و دستي هم در كار بازيگري دارد. معاش مان هم از يك طريق ديگر است و ايشان مشغول كار آزاد هم هستند.

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

عكس هاي روناك يونسي و خانوادش

و مهرسام قرار است مدل شود يا بازيگر؟مهرسام يك مدل خيلي خوب مي شود كه بازيگر هم هست (خنده).ازدواج شما و آقاي ميري، روزي به پررنگ تر شدن وجه بازيگري ايشان خواهد انجاميد؟

قرار نيست ما چنين كاري براي يكديگر انجام دهيم. براي من اولويت بازيگري است و براي محسن مدلينگ! خوشحال مي شويم كه دوباره با هم همكاري داشته باشيم اما فكر نمي كنم اتفاقي كه مي گوييد بيفتد. محسن از نظر فيزيكي و ظاهري، جذابيت لازم را دارد و توانايي خوبي هم در زمينه بازيگري دارد و به صورت مستقل به خودش پيشنهاد بازيگري مي شود و نيازي نيست من او را معرفي كنم.

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

روناك يونسي با انتشار اين عكس نوشت :

چيزي كه سرنوشت انسان را مي سازد “استعدادهايش” نيست “انتخابهايش” است

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

عكس روناك يونسي در شب تولدش, عكس كيك تولد روناك يونسي

روناك يونسي :

در شب تولدم شكرگزارم خداوند را براى داشتن خانواده و دوستانم چه دور چه نزديك... خدايا تو را سپاس بخاطر سلامتى و هر انچه ب ما دادى

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

روناك يونسي : نسيم بهار كه مي وزد بوي روزها و قرارهاي عاشقانه مشامم را مي نوازد... تو را در آن دوردست ها بر بلنداي ايوان آن خانه ي قديمي مي بينم... باز هم موهايت را در مسير باد رها كرده اي

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

فيلم هاي سينمايي روناك يونسي

۱۳۹۳ – فيلم سينمايي دختران دم بخت – كارگردان محسن منشي زاده

۱۳۹۲ – فيلم سينمايي اميد ها و نجواها – كارگردان سعيد لطفي

۱۳۹۱ – فيلم سينمايي يك اشتباه ساده – كارگردان ابراهيم شيباني

۱۳۹۱ – فيلم سينمايي روز روشن – كارگردان حسين شهابي

۱۳۹۱ – فيلم سينمايي عقاب صحرا – كارگردان كاظم راست گفتار

۱۳۹۰ – فيلم سينمايي شكار – كارگردان سعيدسالار زهي

۱۳۹۰ – فيلم سينمايي برج مراقبت – كارگردان كاظم معصومي

۱۳۸۹ – فيلم سينمايي كوچه ملي – كارگردان مهرشاد كارخاني

۱۳۸۹ – فيلم سينمايي تباهي – كارگردان حجت قاسم زاده

۱۳۸۹ – فيلم سينمايي ماهي كوير – كارگردان محمد قربان كريمي

۱۳۸۸ – فيلم سينمايي مهر بي پايان – كارگردان محسن منشي زاده

۱۳۸۸ – فيلم سينمايي دژ شوق – كارگردان سيد مجيد پرهيز

۱۳۸۷ – فيلم سينمايي به هدف شليك كن – كارگردان محمد كتيرايي

۱۳۸۶ – فيلم سينمايي منفي هجده – كارگردان اصغر نصيري

۱۳۸۶ – فيلم سينمايي زينب – كارگردان عليرضا توانا

۱۳۸۵ – فيلم سينمايي ارتفاع ۶/۴۵ – كارگردان سيامك شايقي

۱۳۸۵ – فيلم سينمايي فيلم گرگ و ميش – كارگردان قاسم جعفري

تله فيلم بومرنگ – كارگردان اسماعيل فلاح پور

فيلم سينمايي پري دريايي – كارگردان محمد قربان كريمي

فيلم سينمايي چشمان زيباي طبقه آخر – كارگردان كيانوش اسلامي

فيلم سينمايي واقعيت مجازي – كارگردان رضا بهشني

فيلم سينمايي چهار باندي در كرج – كارگردان محمدجعفر باقري نيا

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

سريال هاي تلويزيوني و نمايش خانگي روناك يونسي

۱۳۹۳ – سريال تلويزيوني برابر اصل – كارگردان سيدجلال الدين دري

۱۳۹۳ – سريال تلويزيوني آخرين سلطان – كارگردان حسين سهيلي زاده

۱۳۹۳ – سريال تلويزيوني نيلي تر از مهتاب – كارگردان محسن يوسفي

۱۳۹۰ – سريال تلويزيوني سقوط آزاد – كارگردان عليرضا اميني

۱۳۹۰ – سريال تلويزيوني موج و صخره – كارگردان مجيد صالحي

۱۳۹۰ – سريال تلويزيوني تا رهايي – كارگردان حسين تبريزي

۱۳۹۰ – سريال تلويزيوني خانه بي پرنده – كارگردان كاظم معصومي

۱۳۸۸ – سريال تلويزيوني رستگاران – كارگردان سيروس مقدم

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

عكس هاي جديد روناك يونسي, بيوگرافي كامل روناك يونسي

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

عكس هاي جذاب اينستاگرام روناك يونسي

عكس هاي روناك يونسي

روناك يونسي :

فقط خداميداندكه دلم ميخواهد... پرت شوم به دنيايي كه فقط من باشم ومن... كنارغريبه هايي كه برايم باشندبهترازاشنا..

#روناك_يونسي

عكس هاي روناك يونسي

عكس هاي روناك يونسي

عكس هاي روناك يونسي

عكس هاي جذاب ايستاگرام روناك يونسي و همسرش محسن ميري

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

روناك يونسي :

كم نيستند شادي‌ها حتي اگر بزرگ نباشند آنقدر دست نيافتني نيستند كه تو عمريست كز كرده‌اي گوشه جهان و بر آسمان چوب خط مي‌كشي به انتظار حبس ابد هم حتي ، پايان دارد پاياني بزرگ و طولاني چه آسان تماشاگر سبقت ثانيه‌هاييم و به عبورشان مي‌خنديم چه آسان لحظه‌ها را به كام هم تلخ مي‌كنيم و چه ارزان مي‌فروشيم لذت با هم بودن را چه زود دير مي‌شود و نمي‌دانيم كه ؛ فردا مي‌آيد شايد ما نباشيم سيد علي صالحي

بيوگرافي روناك يونسي,عكس هاي جديد روناك يونسي

روناك يونسي

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۹:۳۲ توسط:عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي موضوع: تينا وب مرجع سرگرمي, عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك و جوك

عكس هاي جديد تولد بازيگر مشهور نفيسه روشن 96

گالري عكس بازيگران ايراني : عكس هاي جديد تولد بازيگر مشهور نفيسه روشن 96

امروز در بخش عكس هاي بازيگران پارلين عكس هاي جديد جشن تولد بازيگر زن مشهور ايراني خانم نفيسه روشن را در ادامه مي بينيد :

عكس هاي جديد تولد بازيگر مشهور نفيسه روشن 96

عكس هاي جديد و زيبايي جشن تولد نفيسه روشن به همراه كيك تولدش

عكس هاي جديد تولد بازيگر مشهور نفيسه روشن 96

جشن تولد نفيسه روشن

عكس هاي جديد تولد بازيگر مشهور نفيسه روشن 96

عكس هاي بازيگران زن ايراني, عكس هاي جديد تولد نفيسه روشن

عكس هاي جديد تولد بازيگر مشهور نفيسه روشن 96

عكس هاي جديد تولد بازيگر مشهور نفيسه روشن 96

عكس كيك تولد نفيسه روشن

عكس هاي جديد تولد بازيگر مشهور نفيسه روشن 96

عكس زيبايي نقاشي شده نفيسه روشن

عكس هاي جديد تولد بازيگر مشهور نفيسه روشن 96

عكس هاي جشن تولد نفيسه روشن

عكس هاي جديد تولد بازيگر مشهور نفيسه روشن 96

جديدترين عكس هاي شب تولد نفيسه روشن

عكس هاي جديد تولد بازيگر مشهور نفيسه روشن 96

عكس هاي جديد و زيباي تولد نفيسه روشن بازيگر زن مشهور ايراني

جديدترين عكس هاي نفيسه روشن


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۳:۴۶ توسط:عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي موضوع: تينا وب مرجع سرگرمي, عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك و جوك

نفيسه روشن : تولد امسالم رو دوست داشتم

اخبار بازيگران ايراني : نفيسه روشن : تولد امسالم رو دوست داشتم

نفيسه روشن بازيگر مشهور سينما و تلويزيون در جديدترين پست اجتماعي اش نوشت :

تولد امسالم رو دوست داشتم❣️

دو بار فرشته ها برام گرفتن و كنارم بودن

ممنون از خيريه كودكان سندرم تهران

و مديريت مگامال اكباتان و اتا بابايي عزيز

و موسسه خيريه همدم مشهد

و اقاي سينا عليزاده كه با شادي اين فرشته ها سال منو ساختن

همچنين ببينيد :

عكس هاي جذاب نفيسه روشن

************************************************

اخبار بازيگران زن ايران - نفيسه روشن : تولد امسالم رو دوست داشتم


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۸:۰۶ توسط:عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي موضوع: تينا وب مرجع سرگرمي, عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك و جوك

خريد بهترين كوچك كننده بيني

سايت خريد اينترنتي خريد بهترين كوچك كننده بيني

خريد بهترين كوچك كننده بيني در 20 ارديبهشت ماه سال 96 از فروشگاه اينترنتي ايرانيان معرفي ميكنيم اگر به دنبال خريد بهترين دستگاه كوچك كننده بيني هستيد بي شك گيره كوچك كننده بيني نوزآپ كه براي بيني هاي گوشتي طراحي شده است براي شما بهترين پيشنهاد مي باشد گيره كوچك كننده بيني با قيمت كمتر و مناسب تري نسبت به ساير دستگاه هاي كوچك كننده بيني عرضه شده است و همچنين گيره كوچك كننده بيني نوزآپ بهترين دستگاه كوچك كننده بيني و شناخته شده در بين مردم است اين موضوع را فروش بالاي گيره كوچك كننده بيني طي سال هاي 2015 و 2017 و 2017 اثبات كرده است

خريد بهترين كوچك كننده بيني

خريد بهترين كوچك كننده بيني در سال 2017 و 1396

گيره كوچك كننده بيني به چه شيوه اي بيني ما را كوچيك ميكنه ؟ ميدونم اين سوال اكثر مشتريان اين محصول مي باشد در واقع گيره كوچك كننده بيني با فشاري كه بر روي قسمت هاي كناري بيني شما ميزاره در صورت استفاده مداوم سبب فرم دهي و زيباترين كردن بيني شخص استفاده كننده ميشه قبلا در اين صفحه فيلم روش استفاده از گيره كوچك كننده بيني را به اشتراك گذاشتيم كه براي اطلاعات بيشتر در اين باره ميتوانيد اين فيلم را ببينيد. آيا گيره كوچك كننده بيني فقط مختص خانم هاست ؟ نخير پسرها هم ميتونن از گيره كوچك كننده بيني نوزآپ در صورت تمايل استفاده كنند و فقط دقت كنيد كوچك كننده بيني نوزآپ فقط مختص بيني هاي گوشتي مي باشد و متاسفانه براي بيني هاي استخواني نميشه از گيره كوچك كننده بيني نوزآپ استفاده كرد و قيمت گيره كوچك كننده بيني طي اين سال ها افزايشي نداشته و شما ميتونيد اين گيره كوچك كننده بيني را با قيمت ارزان فقط 10 هزار تومان از فروشگاه اينترنتي ما سفارش دهيد اميدواريم مطلب خريد بهترين كوچك كننده بيني مورد توجه و رضايت شما قرار گرفته باشد براي اطلاعات بيشتر درباره گيره كوچك كننده بيني لطفا بر روي لينك زير كليك كنيد

خريد گيره كوچك كننده بيني نوزآپ


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۵:۳۲ توسط:عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي موضوع: تينا وب مرجع سرگرمي, عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك و جوك

خريد بهترين كوچك كننده بيني

سايت خريد اينترنتي خريد بهترين كوچك كننده بيني

خريد بهترين كوچك كننده بيني در 20 ارديبهشت ماه سال 96 از فروشگاه اينترنتي ايرانيان معرفي ميكنيم اگر به دنبال خريد بهترين دستگاه كوچك كننده بيني هستيد بي شك گيره كوچك كننده بيني نوزآپ كه براي بيني هاي گوشتي طراحي شده است براي شما بهترين پيشنهاد مي باشد گيره كوچك كننده بيني با قيمت كمتر و مناسب تري نسبت به ساير دستگاه هاي كوچك كننده بيني عرضه شده است و همچنين گيره كوچك كننده بيني نوزآپ بهترين دستگاه كوچك كننده بيني و شناخته شده در بين مردم است اين موضوع را فروش بالاي گيره كوچك كننده بيني طي سال هاي 2015 و 2017 و 2017 اثبات كرده است

خريد بهترين كوچك كننده بيني

خريد بهترين كوچك كننده بيني در سال 2017 و 1396

گيره كوچك كننده بيني به چه شيوه اي بيني ما را كوچيك ميكنه ؟ ميدونم اين سوال اكثر مشتريان اين محصول مي باشد در واقع گيره كوچك كننده بيني با فشاري كه بر روي قسمت هاي كناري بيني شما ميزاره در صورت استفاده مداوم سبب فرم دهي و زيباترين كردن بيني شخص استفاده كننده ميشه قبلا در اين صفحه فيلم روش استفاده از گيره كوچك كننده بيني را به اشتراك گذاشتيم كه براي اطلاعات بيشتر در اين باره ميتوانيد اين فيلم را ببينيد. آيا گيره كوچك كننده بيني فقط مختص خانم هاست ؟ نخير پسرها هم ميتونن از گيره كوچك كننده بيني نوزآپ در صورت تمايل استفاده كنند و فقط دقت كنيد كوچك كننده بيني نوزآپ فقط مختص بيني هاي گوشتي مي باشد و متاسفانه براي بيني هاي استخواني نميشه از گيره كوچك كننده بيني نوزآپ استفاده كرد و قيمت گيره كوچك كننده بيني طي اين سال ها افزايشي نداشته و شما ميتونيد اين گيره كوچك كننده بيني را با قيمت ارزان فقط 10 هزار تومان از فروشگاه اينترنتي ما سفارش دهيد اميدواريم مطلب خريد بهترين كوچك كننده بيني مورد توجه و رضايت شما قرار گرفته باشد براي اطلاعات بيشتر درباره گيره كوچك كننده بيني لطفا بر روي لينك زير كليك كنيد

خريد گيره كوچك كننده بيني نوزآپ


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۵:۲۷ توسط:عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي موضوع: تينا وب مرجع سرگرمي, عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك و جوك

زيباترين مدل هاي انگشتر و حلقه دخترانه زنانه 2017 و 1396

زيورآلات و جواهرات پارلين : زيباترين مدل هاي انگشتر و حلقه دخترانه زنانه 2017 و 1396

زيباترين و شيك ترين مدل هاي انگشتر و حلقه دخترانه زنانه 1396

زيباترين مدل هاي انگشتر و حلقه دخترانه زنانه

مدل انگشتر دخترانه زنانه زيباي ياقوت دار 2017 و 1396

جديدترين مدل هاي انگشتر و حلقه دخترانه زنانه

جديدترين مدل انگشتر دخترانه زنانه مد روز اروپايي 2017

مدل انگشتر دخترانه زنانه,مدل حلقه طلايي دخترونه

زيباترين و خوشگل ترين انگشتر هاي دخترانه زنانه

مدل انگشتر دخترانه زنانه,مدل حلقه طلايي دخترونه

مدل انگشتر و حلقه دخترونه شيك فوق العاده زيباي نقره اي

مدل انگشتر دخترانه زنانه,مدل حلقه طلايي دخترونه

مدل حلقه دخترانه

مدل انگشتر دخترانه زنانه,مدل حلقه طلايي دخترونه

جديدترين مدل هاي انگشتر هاي اروپايي شيك و مجلسي 2017

مدل انگشتر دخترانه زنانه,مدل حلقه طلايي دخترونه

مدل انگشتر

زيباترين مدل هاي انگشتر و حلقه دخترانه زنانه

مدل انگشتر زيبايي دخترونه با ياقوت و نگين قرمز

زيباترين مدل هاي انگشتر و حلقه دخترانه زنانه

مدل هاي زيورآلات و جواهرات پارلين, مدل انگشتر هاي زيباي پارلين

زيباترين مدل هاي انگشتر و حلقه دخترانه زنانه

مدل هاي زيبا حلقه و انگشتر براي دخترخانوم هاي امروزي

جديدترين مدل هاي انگشتر و حلقه دخترانه زنانه

جديدترين طرح هاي انگشتر و حلقه ويژه بانوان خوش سليقه ايراني

جديدترين مدل هاي انگشتر و حلقه دخترانه زنانه

مدل انگشتر زنانه دخترانه با ياقوت سبز

جديدترين مدل هاي انگشتر و حلقه دخترانه زنانه

جديدترين مدل هاي انگشتر و حلقه دخترانه زنانه

مدل زيورآلات و جواهرات پارلين, مدل انگشتر دخترانه زنانه شيك مجلسي

مدل انگشتر دخترانه,مدل انگشتر زنانه,مدل حلقه دخترانه زنانه نگين دار

مدل انگشتر نگين دار

مدل انگشتر دخترانه,مدل انگشتر زنانه,مدل حلقه دخترانه زنانه نگين دار

مدل انگشتر دخترانه زنانه با نگين فيروزه اي بسيار جالب و زيبامدل انگشتر دخترانه,مدل انگشتر زنانه,مدل حلقه دخترانه زنانه نگين دار

جديدترين و زيباترين انگشتر دخترانه با نگين هاي درخشان 2017 و 96

مدل انگشتر دخترانه,مدل انگشتر زنانه,مدل حلقه دخترانه زنانه نگين دار

جديدترين مدل حلقه دخترانه زنانه شيك مد روز اروپايي

مدل انگشتر دخترانه,مدل انگشتر زنانه,مدل حلقه دخترانه زنانه نگين دار

زيباترين مدل هاي انگشتر و حلقه دخترانه زنانه

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۱:۴۴ توسط:عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي موضوع: تينا وب مرجع سرگرمي, عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك و جوك

مدل هاي جديد مانتو مجلسي و دانشجويي بهاره ۹۶

انواع مدل مانتو بهاره و تابستانه : مدل هاي جديد مانتو مجلسي و دانشجويي بهاره ۹۶

مدل هاي جديد مانتو مجلسي بهاره 96

مدل هاي جديد مانتو مجلسي 96,مدل هاي جديد مانتو دانشجويي 96

انواع مدل مانتو مجلسي بهاره شيك كوتاه دخترانه زنانه 96

مدل هاي جديد مانتو مجلسي 96,مدل هاي جديد مانتو دانشجويي 96

زيباترين مدل هاي مانتو مجلسي ويژه بهار 96

مدل هاي جديد مانتو مجلسي 96,مدل هاي جديد مانتو دانشجويي 96

مانتو مجلسي شيك و زيباي اسپرت دخترونه ويژه بهار سال 1396

بهترين و جديدترين ژورنال هاي مانتو مجلسي دخترونه شيك براي تابستان امسال

مدل هاي جديد مانتو مجلسي 96,مدل هاي جديد مانتو دانشجويي 96

انواع مدل هاي جديد مانتو شيك دخترانه مد روز 96

مدل هاي جديد مانتو كوتاه دخترونه شيك و مد روز 2017

مدل هاي جديد مانتو مجلسي 96,مدل هاي جديد مانتو دانشجويي 96

اگر به دنبال مدل مانتو بلند مشكي براي خود هستيد بي شك اين ژورنال ميتونه بهترين پيشنهاد ممكن باشه

مدل مانتو مشكي مجلسي زيبا 2017 و 1396

مدل هاي جديد مانتو مجلسي 96,مدل هاي جديد مانتو دانشجويي 96

مدل مانتو بلند دخترونه 1396

مدل هاي جديد مانتو مجلسي 96,مدل هاي جديد مانتو دانشجويي 96

مدل هاي جديد مانتو مجلسي و دانشجويي شيك 2017

شما ميتوانيد هر روز از بخش مد و زيبايي پارلين آرشيو مدل مانتو را ببينيد ما سعي ميكنيم از اين به بعد هر روز مدل هاي جديد را در اين آرشيو قرار بديم

مدل هاي جديد مانتو مجلسي 96,مدل هاي جديد مانتو دانشجويي 96

مدل مانتو شيك زنانه سنتي

مدل هاي جديد مانتو مجلسي 96,مدل هاي جديد مانتو دانشجويي 96

خريد مانتو دانشجويي خيلي سخته و البته پيدا كردن مدل هاي روز خيلي سخته

مدل مانتو دانشجويي شيك 2017

مدل هاي جديد مانتو مجلسي 96,مدل هاي جديد مانتو دانشجويي 96

مدل هاي جديد مانتو بهاري ساده و شيك 2017

مدل هاي جديد مانتو دانشجويي و مجلسي بهاره ۹۶

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۸:۱۴ توسط:عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي موضوع: تينا وب مرجع سرگرمي, عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك و جوك

مدل هاي كفش مجلسي جديد شيك 2017

انواع مدل هاي كفش مجلسي دخترانه زنانه : مدل هاي كفش مجلسي جديد شيك 2017

مدل هاي كفش مجلسي 2017

مدل هاي كفش مجلسي جديد شيك 2017

شيك ترين مدل هاي كفش مجلسي دخترانه زنانه رنگ مشكي 2017

مدل هاي كفش مجلسي جديد شيك 2017

انواع مدل هاي كفش مجلسي دخترونه شيك

همچنين ببينيد :

گران ترين مدل هاي كفش عروس

مدل هاي كفش مجلسي جديد شيك 2017

جديدترين مدل هاي كفش مجلسي ارديبهشت 96

مدل هاي كفش مجلسي جديد شيك 2017

مدل كفش مجلسي سفيد دخترونه 2017

  مدل هاي كفش مجلسي جديد شيك 2017

كفش مجلسي 2017

مدل هاي كفش مجلسي جديد شيك 2017

مدل هاي كفش مجلسي جديد شيك 2017

انواع مدل هاي كفش مجلسي رنگي شيك 1396 و 2017

مدل هاي كفش مجلسي جديد شيك 2017

مدل هاي كفش مجلسي جديد شيك 2017

مدل كفش مجلسي 2017


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۳:۱۳ توسط:عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي موضوع: تينا وب مرجع سرگرمي, عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك و جوك

عكس هاي جديد ايستاگرام پژمان جمشيدي

عكس هاي جديد ايستاگرام پژمان جمشيدي

بيوگرافي پژمان جمشيدي, عكس هاي پژمان جمشيدي

عكس هاي جديد اينستاگرام پژمان جشيميدي بازيگر و بازيگن سابق تيم ملي

بيوگرافي پژمان جمشيدي, عكس هاي پژمان جمشيدي

عكس ديدني پژمان جمشيدي در فيلم سينمايي 50 كيلو آلبابو

پژمان جمشيدي در جشنواره فيلم فجر

عكس پژمان جمشيدي در جشنواره فجر, بيوگرافي پژمان جمشيدي

عكس هاي پژمان جمشيدي

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۵۵:۰۵ توسط:عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك,مدل مانتو و لباس,دانلود آهنگ,سرگرمي موضوع: تينا وب مرجع سرگرمي, عكس, اخبار,بيوگرافي,جوك و جوك